Zaproszenie kierowane do studentów architektury.

Dziś chcielibyśmy zwrócić się do studentów architektury, którzy interesują się projektowaniem budynków i zagospodarowaniem przestrzeni wokół nich.

W związku z powyższym, mamy zaszczyt zaprosić studentów architektury do wykonania koncepcji budowy wiaty śmietnikowej na odpady wielkogabarytowe, wraz z zagospodarowaniem otoczenia wokół wiaty. Wiatę tę planujemy wybudować na terenie nieruchomości położonej przy ulicy Duńskiej 38-52 w Szczecinie.

Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem koncepcji budowy wiaty śmietnikowej, to zachęcamy do kontaktu z biurem Spółdzielni za pośrednictwem poczty elektronicznej kierowanej na adres e-mail: biuro@smuniwersytet.pl lub telefonicznego pod numerem 91 4311130.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i mamy nadzieję, że uda się nam wspólnie stworzyć wspaniały projekt, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również piękny i estetyczny. Dziękujemy!