Sprawy bieżące w okresie od 01.01.2024 r. do 29.02.2024 r.

1. Zlecono wykonanie prac pielęgnacyjnych drzew wysokich z wykorzystaniem podnośnika samochodowego oraz przycięcie żywopłotów w rejonie budynków przy ul. Wiosny Ludów 36-44, 46 w zakresie zgodnym z ustaleniami podczas wizji lokalnej.
  2. Zlecono uszczelnienie dachu wokół komina taśmą bitumiczną przy ul. Duńska 40 w Szczecinie.
  3. Zlecono udrożnienie i oczyszczenie kanalizacji przy ul. Duńskiej 4 w Szczecinie.
  4. Zlecono likwidacje licznika trójfazowego zasilającego zdemontowaną kotłownię w budynku przy ul. Wiosny Ludów 46 w Szczecinie.
  5. Zlecono wykonanie prac mających na celu likwidacji usterki zasilania oświetlenia parkingu w pobliżu budynków przy ul. Duńskiej 38 oraz 46-48.
  6. Zlecono wykonanie aktualizacji audytu termomodernizacyjnego budynku mieszkalnego przy al. Boh. Warszawy 83 abc.
  7. Zlecono usunięcie awarii instalacji CWu (cyrkulacja) w piwnicy budynku mieszkalnego pomiędzy klatkami przy ul. Duńskiej nr 48 i 50 w Szczecinie.
  8. Zlecono wykonanie prac dekarskich przy ul. Duńskiej 8A i 8 w Szczecinie w związku z zawilgoceniem narożnika stropu w lokalu mieszkalnym nr 7 przy
    ul. Duńskiej 8A.
  9. Sporządzono wykonanie planu funduszu remontowego na 31.12.2023r.
  10. Sporządzono plan gospodarczo-finansowy na 2024 rok.
  11. Sporządzono wykonanie planu gospodarczo- finansowego na 31.12.2023r.
  12. Sporządzono windykację należności na 31.12.2023 r.
  13. Przekazano do firmy rozliczeniowej ISTA dane zużycie ciepła dla budynków mieszkalnych przy al. Boh. Warszawy oraz Wiosny Ludów 36-44.
  14. Odbyło się spotkanie z mieszkańcami w sprawie tarasów.
  15. Zgłoszono do Urzędu Miejskiego wniosek o zmianę danych ewidencyjnych dot. prawidłowej powierzchni lokali użytkowych przy al. Boh. Warszawy 83 abc.
  16. Przetarg na wykonanie wymiany poziomów instalacji zimnej wody, ciepłej wody
    i cyrkulacji w budynku mieszkalnym przy ul. Wiosny Ludów 36-44 w Szczecinie – otwarcie kopert odbyło się 16 stycznia 2024r. – wpłynęło 7 ofert.
  17. Podjęto uchwałę w sprawie ustalenia kosztów podgrzania wody.
  18. Podjęto uchwałę w sprawie ustalenia zaliczek podgrzania wody.
  19. Podjęto uchwałę w sprawie powołania komisji przetargowej.
  20. Zlecono wymianę uszkodzonych zaworów kulkowych w lokalu mieszkalnym przy
    ul. Duńskiej 6a.
  21. Zlecono udrożnienie i oczyszczenie kanalizacji przy ul. Boh. Warszawy 83abc
    w Szczecinie.
  22. Ogłoszono ponowny przetarg na wykonanie wymiany poziomów instalacji zimnej wody, ciepłej wody i cyrkulacji w budynku mieszkalnym przy ul. Wiosny Ludów 36-44 w Szczecinie. Wybrano firmę Fala sp. c Michał Wleklak cena oferowana xxxxxxxxxxx zł (brutto).
  23. Przekazano do rozliczenie mieszkańcom zużycia ciepła dla budynków mieszkalnych przy al. Boh. Warszawy oraz Wiosny Ludów 36-44.
  24. Podpisano umowę na wykonanie malowania klatek schodowych budynków mieszkalnych przy ul. Duńskiej 44a w Szczecinie – prace rozpoczęte.
  25. Zarząd przygotowuje, uchwalę do wyodrębnień dla zespołu garażowego przy
    ul. WIOSNY Ludów 36-44. Wypisy i wyrysy oraz wypisy z kartoteki lokali.
  26. Windykacja należności – wezwania do zapłaty.
  27. Zgłoszono na Policję dewastację „graffiti” na nieruchomości przy al. Boh. Warszawy 83 abc.
  28. Zgłoszono na Policję uszkodzoną blokadę na parkingu przy ul. Duńskiej przez pojazd.
  29. Przegląd osiedla pod względem prac remontowych.