Sprawy bieżące w okresie od 01.05.2023 r. do 30.06.2023 r.

1. Odebrano wykonanie malowania klatki przy al. Boh. Warszawy 83 a.
  2. Zlecono wymianę piasku w piaskownicach przy ul. Duńskiej.
  3. Zarząd przeprowadził przegląd osiedli
  4. Wysłano pisma do osób posiadających prawo odrębnej własności na  nieruchomości przy ul. Wiosny Ludów 46 w sprawie służebności na rzecz SEC. W dniu 06.06.2023 r. przeprowadzono zebranie ww. właścicieli  i podpisano akt notarialny w sprawie służebności na rzecz SEC.
  5. Przekazano rozliczenia centralnego ogrzewania budynków przy ul. Wiosny Ludów 36-44 oraz Boh. Warszawy 83 abc.
  6. Przygotowano pomieszczenie na rowery w budynku przy al. Boh. Warszawy 83 a.
  7. Wysłano ponownie pismo do ZBiLK-u w sprawie zniszczonych nasadzeń przy al. Boh. Warszawy 83.
  8. Wysłano pismo do użytkowników tarasów przy ul. Duńskiej 46-52.
  9. Przygotowano kwartalne wykonanie planu.
  10. Przygotowano regulamin rozliczania kosztów zakupu ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i podgrzania wody użytkowej w Spółdzielni Mieszkaniowej „Uniwersytet”.
  11. Zarząd odbył kilka spotkań w sprawie fotowoltaiki.
  12. Rozpoczęto pielęgnację terenów zielonych.
  13. Zlecono odnowienie znaku poziomego stanowiska postojowego dla pojazdów osób niepełnosprawnych przy ul. Duńskiej 10a.
  14. Zlecono przeprowadzenie deratyzacji w budynku mieszkalnym przy ul. Duńskiej 8.
  15. Wysłano wezwania do zapłaty w związku z windykacją należności.
  16. Przesłano do członków Spółdzielni porządek obrad Walnego Zgromadzenia.
  17. Przygotowano Walne Zgromadzenie, które odbyło się 19.06.2023 r.
  18. Przesłano pismo do ZBiLk-u w sprawie koszenia trawnika przy al. Boh. Warszawy 83a.
  19. Wysłano pismo do Remondis Szczecin Sp. z o.o. w sprawie uszkodzenia ściany altany śmietnikowej przy ul. Wiosny Ludów 36 w Szczecinie.
  20. Zarząd odbył spotkania z firmami, które złożyły oferty na wymianę wodomierzy, ciepłomierzy oraz podzielników.
  21. Umieszczono na skrzynkach pocztowych w klatkach schodowych nieruchomości małe pojemniki na zużyte baterie.