Sprawy bieżące w okresie od 01.07.2023 r. do 31.08.2023 r.

1. Windykacja należności – wysłano wezwania do zapłaty.

2. Zlecono usunięcie awarii poziomu instalacji CWu w piwnicy przy ul. Duńska 10a.

3. Zlecono i wykonano pielęgnację terenów zielonych w tym koszenie trawników.
  4. Odnowiono pasy na parkingach w ramach prac konserwacyjnych.

5. Zlecono usunięcie usterek wokół okna połaciowego na dachu budynku przy ul. Duńska 10.

6. Zlecono usunięcie usterek wokół okien połaciowych na dachu budynku oraz w lokalu przy ul. Duńska 44.

7. Zlecono wykonania koncepcji podziału tarasu nad garażami przy budynku wielorodzinnym położonym przy ul. Duńskiej 48/52.
  8. Zlecono usunięcie awarii instalacji CWu i zw ul. Duńska 46, Duńska 8a, Duńska 48.

9. Zlecono usunięcie awarii instalacji CWu i zw Duńska 8a.

10. Zlecono wykonanie przyłączenia instalacji w obiekcie węzeł cieplny zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 46.

11. Zlecono usunięcie awarii instalacji CWu w piwnicy ul. Duńska 6.

12. Zlecono remont elewacji parteru budynku położonego przy al. Boh. Warszawy 83 abc.

13. Zlecono mycie pojemników BIO – wszystkie nieruchomości.

14. Zlecono usunięcie awarii instalacji CWu i ZW w korytarzu piwnicznym ul. Duńska 52.

15. Zlecono usunięcie gabarytów z korytarzy piwnicznych w budynku przy ul. Wiosny Ludów 36-44.

16. Zlecono wykonanie malowania ogrodzenia terenu zespołu garażowego przy ul. Duńskiej 48-52 oraz bramy przesuwanej nr 1.

17. Przygotowano wykonanie planu gospodarczo-finansowego na 30.06.2023r.

18. Przygotowano wykonanie planu remontów na 30.06.2023r.

19. Odbyły się dwa spotkania z mieszkańcami nieruchomości przy ul. Wiosny Ludów 46 oraz Wiosny Ludów 36-44 w sprawie montażu fotowoltaiki. Celem realizacji przedsięwzięcia jest zmniejszenie opłat za zużycie energii elektrycznej zarówno w częściach wspólnych budynku, jak i indywidualnych opłat mieszkańców, którzy przystąpią wspólnie ze Spółdzielnią do programu. Przedmiotowa inwestycja wiąże się z możliwością ubiegania się o grant OZE w BGK dla przedsięwzięć polegających na zakupie, montażu, budowie lub modernizacji instalacji odnawialnego źródła energii. Z uwagi na powyższe, aby móc wziąć udział w programie, konieczne jest zgłoszenie chęci uczestnictwa (złożenie deklaracji) przed złożeniem wniosku o przyznanie grantu OZE przez Spółdzielnię. Przystąpienie w późniejszym okresie nie będzie możliwe. Koszt wykonania prac, w tym koszt przypadający na dany lokal, zostanie ustalony po otrzymaniu kompletu deklaracji. Przewidywany jednorazowy koszt przypadający na lokal przy deklarowanym zużyciu rocznym dla lokalu 1000 kWh wynosi około 5300 zł brutto.

1. Pismo do firmy Remondis w sprawie uszkodzenia szlabanu przy parkingu przy ul. Duńskiej 38 i 46 w Szczecinie.

2. Zlecono wykonanie docieplenia skosów i ścian kolankowych na poddaszu w lokalu nr … w Szczecinie przy ul. Duńskiej 44.

3. Pismo do Straży Miejskiej w sprawie usunięcia pojazdu pozostawionych bez tablic rejestracyjnych, z terenu parkingu przy ul. Duńskiej 38 w Szczecinie stan wskazuje na to, że pojazd nie jest używany.

4. Przeprowadzono przetarg na montaż podzielników, wodomierzy i ciepłomierzy.

5. Przekazano do rozliczenia CO – nieruchomości Duńska oraz Wiosny Ludów 46.

6. Zlecono montaż bramy wjazdowej do zespołu garażowego przy ul. Duńskiej 46 wraz z malowaniem ogrodzenia – koszt pokryte zostaną z otrzymanego odszkodowania.

7. Zlecono projekt wydzielenia powierzchni z zadaszeniami nad garażami przy ul. Duńskiej 46-52.