Sprawy bieżące w okresie od 01.09.2023 r. do 31.10.2023 r.

1. Zlecono demontaż istniejącej kotłowni, podłączenie węzła cieplnego do wewnętrznej instalacji co, zw, cw i cyrkulacji, wykonanie izolacji w budynku położonym w Szczecinie przy ul. Wiosny Ludów 46.
  2. Zlecono dostawę i montaż wodomierza zimnej wody do podgrzewu (z nakładką do zdalnego odczytu) oraz podlicznika ciepła na cele c.o. w węźle cieplnym przy ul. Wiosny Ludów 46 w Szczecinie.
  3. Zlecono usunięcie usterki na dachu budynku przy ul. Duńskiej 10 w Szczecinie.
  4. Zlecono cięcie żywopłotów, między chodnikiem przy parkingu Netto, a parkingiem
    z blokadami, wokół altany śmietnikowej i trafostacji przy ul. Duńskiej 38-52, wokół altany śmietnikowej i trafostacji przy ul. Wiosny Ludów 46.
  5. Podpisano umowę na remont podestu i schodów przy budynku położonym w Szczecinie przy ul. Wiosny Ludów 46.
  6. Spółdzielnia ponownie wystąpiła z pismem do Straż Miejskiej zgodnie z § 3 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 22 czerwca 2011 roku w sprawie usuwania pojazdów pozostawionych bez tablic rejestracyjnych, lub których stan wskazuje na to, że nie są używane – DZ. U.2022.1959 t. j. – zgłasza potrzebę usunięcia z drogi pojazd z terenu parkingu przy ul. Duńskiej 38 w Szczecinie. Stan pojazdu wskazuje, iż jest on nie używany.
  7. Zgłoszono do firmy Remondis uszkodzenie szlabanu przy ul. Wiosny Ludów 36 w Szczecinie.
  8. Zlecono sporządzenie ekspertyzy dotyczącej nośności dachu budynku położonego w Szczecinie przy ul. Wiosny Ludów 46 w celu określenia możliwości montażu paneli fotowoltaicznych.
  9. Zlecono usunięcie skutków dewastacji szlabanu dla zespołu garażowego przy ul. Wiosny Ludów 46.
  10. Zlecono wykonanie i montaż dwóch balustrad zjazdu dla wózków balustrady schodów przy wejściu do budynku przy ul. Wiosny Ludów 46.
  11. Zlecono wymianę 9 szt uszkodzonych w wyniku przepięcia prądu lamp oświetleniowych LED przy al. Boh. Warszawy 83c w Szczecinie.
  12. Zlecono usunięcie awarii instalacji wspólnej Cwu i Zw w budynku przy ul. Duńskiej 48 w Szczecinie.
  13. Zlecono mycie wysokociśnieniowe środkami grzybobójczymi i konserwacyjnymi elewacji frontowej przy ganku budynku przy ul. Wiosny Ludów 46.
  14. Zlecono remont wiaty śmietnikowej na terenie zespołu garażowego w pobliżu klatki schodowej nr 36 oraz naprawy uszkodzonej ściany garażu oraz przy skrzynce gazowej przy budynku przy ul. Wiosny Ludów 46.
  15. Zlecono wykonania prac pielęgnacyjnych – zieleń w zasobach Spółdzielni przy ul. Duńskiej w Szczecinie.
  16. Zlecono usunięcie awarii (wymianę)pompy studni schładzającej na nową w budynku przy ul. Wiosny Ludów 46.
  17. Zlecono usunięcie usterki na dachu budynku przy ul. Duńskiej 10 w Szczecinie.
  18. Zlecono usunięcie usterek kanalizacji przy ul. Duńskiej 10.
  19. Zlecono wykonania prac pielęgnacyjnych – zieleń w zasobach Spółdzielni przy ul. Wiosny Ludów w Szczecinie.
  20. Wysłano wezwania do zapłaty należności.
  21. Przekazano właścicielom lokali nieruchomości przy ul. Duńskiej oraz Wiosny Ludów 46 rozliczenie centralnego ogrzewania za sezon grzewczy 2022/2023.
  22. Przekazano właścicielom lokali informację o wprowadzonej nowej opłacie za urządzenia pomiarowe obowiązujące od 01.01.2024 roku.
  23. Wysłano pisma do właścicielom lokali nieruchomości przy ul. Duńskiej 46-52 w sprawie tarasów.
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Uniwersytet” z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wiosny Ludów 46/1-2 zaprosiła chętnych do składania ofert na wykonanie malowania klatek schodowych budynków mieszkalnych przy ul. Duńskiej 6A, 42, 42A w Szczecinie.
  25. Pielęgnacja terenów zielonych w tym koszenie trawników.
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Uniwersytet” zaprosiła do składania ofert na przeprowadzenie przeglądów instalacji gazowej w lokalach mieszkalnych, usługowych, w częściach wspólnych budynków i przyłączach.