Sprawy bieżące w okresie od 22.03.2021 r. do 30.04.2021 r.

Prace konserwacyjne:

1. Odnowiono numeracje miejsc postojowych przy garażach przy ul. Duńskiej.
  2. Odnowiono numer policyjny budynku przy ul. Wiosny Ludów 46.
  3. Wymieniono kratki wentylacyjne w boksach garażowych przy ul. Duńskiej.
  4. Wykonano malowanie trzepaków ul. Duńska, al. Boh. Warszawy oraz ul. Wiosny Ludów
  5. Zlecono wykonanie i zamontowano na śmietnikach nowe informacje w sprawie segregacji odpadów komunalnych.

Prace remontowe:

1. Zlecono i wykonano furtkę przy ul. Wiosny Ludów 36-44.
  2. Zlecono i wykonano remont tynków w ciągu garaży przyległych do budynku przy ul. Duńskiej 48-52.
  3. Zlecono i wykonano wymianę części uszkodzonych krawężników przy ul. Duńskiej – prace będą kontynuowane.
  4. Zlecono i wykonano wymianę koryt instalacji elektrycznej w ciągu garaży bezpośrednio z budynkiem przy ul. Duńskiej.
  5. Zlecono i wykonano demontaż betonowych koryt ściekowych wzdłuż parkingów oraz położenie kostki betonowej z odpowiednim spadem.

Inne sprawy:

1. Przygotowano sprawozdanie finansowe Spółdzielni oraz z działalności Zarządu za 2020 r.
  2. Przeprowadzono przeglądy garaży przy ul. Duńskiej 46 oraz ul. Wiosny Ludów 36-44, 46 pod względem prac remontowych.
  3. Zlecono wymianę piasku w piaskownicach przy ul. Duńskiej 38-52 oraz ul. Duńska 4-10A.
  4. Przeprowadzono przegląd osiedla przy ul. Duńskiej. Sprawdzono wykonanie prac pielęgnacyjnych zieleni.
  5. Przeprowadzono przegląd osiedla przy ul. Duńskiej pod względem malowania klatek w ramach planu funduszu remontowego.
  6. Zlecono mycie pojemników – BIO – brak ofert
  7. Wymieniono część pojemników na segregację śmieci.
  8. Opracowano regulamin tworzenia i wykorzystania funduszu remontowego.
  9. Opracowano regulamin rozliczania kosztów zużycia wody i odprowadzenia ścieków w zasobach spółdzielni mieszkaniowej „Uniwersytet”.
  10. Zgłoszono kradzież prądu w jednym z garaży przy ul. Duńskiej
  11. Przegląd osiedla pod względem zieleni – ul. Wiosny Ludów 36-46.