Informacja Rady Nadzorczej z dnia 11.10.2022 r. w sprawie kończącej się trzy letniej kadencji

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

W imieniu Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „UNIWERSYTET” w Szczecinie dziękuję za udział w Walnym Zgromadzeniu Członków Spółdzielni, które odbyło się 19 września 2022 r.

Po wysłuchaniu sprawozdania ustępującej już Rady Nadzorczej, udzieliliście Państwo jej członkom swoistego votum zaufania akceptując ich działania w trakcie kończącej się 3 letniej kadencji. Za to serdecznie dziękuję.

Jako Przewodniczący ustępującej Rady Nadzorczej chciałbym w tym miejscu gorąco podziękować wszystkim jej członkom za wytężoną pracę, długie dyskusje, a czasem i ostre polemiki. „Przegadane” godziny i dociekliwość członków Rady służyły tak naprawdę jednemu celowi. Chcieliśmy, by w tej mikro-ojczyźnie, jaką jest nasze najbliższe, osiedlowe otoczenie, żyło się po prostu lepiej oraz żeby w tych trudnych czasach stabilność finansowa Spółdzielni była faktem. Mam nadzieję, że to się choć po części nam udało.

Przewodniczący Rady Nadzorczej SM „Uniwersytet”

Tomasz Ociepa
radanadzorcza@smuniwersytet.pl