Informacja dotycząca Walnego Zgromadzenia Członków SM Uniwersytet, które odbyło się w dniu 18.06.2024 r.

Szanowni Państwo!
Członkowie Spółdzielni Mieszkaniowej Uniwersytet w Szczecinie!

Serdecznie dziękuję, za udział w Walnym Zgromadzeniu Członków SM „Uniwersytet”, które odbyło się 18.06.2024 r.
Szkoda, że tylko 58 osób z kilkuset członków SM zdecydowało się wziąć udział w tym istotnym dla funkcjonowania SM wydarzeniu. Wtedy tak wnioski jak i mandat jakim Państwo obdarzacie Radę Nadzorczą oraz Zarząd byłyby zdecydowanie mocniejsze. Tym niemniej dziękuję za merytoryczną dyskusję, wnioski, głosowania i troskę o los spółdzielni, która w trakcie zebrania wybrzmiewała.
Dziękuję członkom Rady Nadzorczej, za ciężką, całoroczną pracę i zażarte boje o to by obszar Spółdzielni był naszym domem. Zarządowi zaś dziękuję, za otwarcie na pomysły Rady oraz chęć ich realizacji.
Aktualna Rada Nadzorcza znajduje się na ostatniej, kadencyjnej prostej. Obiecuję, że dołoży ona wszelkich starań by na kolejnym Walnym Zgromadzeniu członków SM tak stan jak i wynik finansowy spółdzielni był jeszcze lepszy i by dla naszych następców „rządy” w spółdzielni były zdecydowanie prostsze a ścieżki dobrego funkcjonowania Rady przetarte.

Tomasz Ociepa
Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Uniwersytet” w Szczecinie