Zaproszenie do złożenia oferty dot. remontu ogrodzenia przy ul. Wiosny Ludów 46 w Szczecinie

Spółdzielni Mieszkaniowej „Uniwersytet” zaprasza do złożenia oferty na wykonanie remontu ogrodzenia w pobliżu garaży przy budynku nr 46 w Szczecinie.

1. Uwagi dotyczące całego zakresu prac.
      1. Zamawiający wymaga gwarancji jakości robót oraz wbudowanych materiałów na okres co najmniej 12 miesięcy.
      2. Przed złożeniem oferty, Oferent zobowiązany jest do przeprowadzenia wizji lokalnej terenu prac.
    2. Zakres prac:
      1. Prace przygotowawcze związane z przystąpieniem do robót (m.in. zabezpieczenie i oznakowanie terenu robót).
      2. Demontaż i utylizacji istniejącego ogrodzenia – 10 m.
      3. Montaż nowego ogrodzenie systemowego z podmurówką, panel 3D o wym 153x250cm z drut fi4 oczko 50x200mm, w kolorze zielonym – jw. 10 m
      4. Uporządkowanie terenu robót.

Dopuszcza się ujęcie w ofercie ogrodzenia o podobnych parametrach. Oferent zobowiązany załączyć do oferty karty katalogowe przewidzianego do montażu ogrodzenia.

Osobą upoważnioną do bezpośredniego kontaktu i udzielania informacji na temat warunków zamówienia  Jarosław Kąca, biuro@smuniwersytet.pl

Zamawiający oczekuje, że przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany do 31.10.2024 r.

Oferta powinna zawierać:

1) cenę ofertową ryczałtową (osobno) netto, VAT i cenę brutto – łącznie na cały zakres prac,
2) okres gwarancji.

Ofertę należy złożyć w biurze Spółdzielni, zlokalizowanym przy ul. Wiosny Ludów 46/1-2 w Szczecinie, lub przesłać na adres e-mail: bandurskiego@wdom.pl nie później niż do dnia 9.09.2024 r.

ogrodzenie

Lokalizacje ogrodzenia przeznaczonego do remontu zaznaczono kolorem czerwonym.